Podłogi wykonane z deski bambusowej cechują się unikatowym designem

July 5, 2021 0 Comments

Co położyć na podłogę w domu? Czy lepsza okaże się deska warstwowa, lakierowana, deska lita, olejowana, a może ostatni hit jakim jest bambusowa podłoga? Podłogi z deski bambusowej cechują się niepowtarzalnym wyglądem, oraz wysoką twardością. Unikatowe wybarwienia dają wnętrzom nietuzinkowego charakteru.

Wysoka jakość wyrobu zagwarantuje odbiorcy ogromną satysfakcje z użytkowania podłogi bambusowej przez wiele lat. Tego rodzaju podłogi są bardzo proste podczas montowania, a dzięki użyciu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w dobrym stanie podłogi to sama przyjemność. Materiał do produkcji tej podłogi pochodzi z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał z bambusa charakteryzuje się bardzo dużą gęstością oraz dodatkowo wytrzymałością, podłogi te są ponad dwukrotnie bardziej wytrzymałe aniżeli zwyczajne podłogi drewniane. Dzięki użyciu najnowszej technologii opartej na pokryciu desek kilkoma warstwami lakieru, deski bambusowe jest bardzo odporna na ścieranie. Zarówno unikatowy wygląd jak i trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko i wyłącznie wyjątkowa przyjemność dla Twoich nóg lecz również dla portfela. Biorąc pod uwagę materiał wykorzystany do produkcji podłogi bambusowej, pod wpływem wilgoci materiał nieustannie kurczy się lub rozszerza.

Z tego powodu warto zabezpieczyć ten materiał przed uszkodzeniami, wykorzystując do tego polecane środki do pielęgnacji. Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed uszkodzeniami stosując adekwatne działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie piachu czy kurzu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *